Keputusan di bawah adalah berdasarkan maklumat yang diberikan oleh pembaca-pembaca blog ini. Jika anda dari bahagian-bahagian lain selain dari Bintulu, Miri dan Mukah, kami amat berbesar hati sekiranya anda dapat memberikan kami maklumat mengenai keputusan dari bahagian anda.

BAHAGIAN BINTULU (Anjuran KPSU Bintulu)
(Terima kasih atas maklumat yang disumbangkan oleh Kris)

Keputusan Keseluruhan
Johan : SMK Asyarikin
Naib Johan :  SMK Bandar Bintulu
Ketiga : SMK Sebauh

Tarian Kreatif
Johan : SMK Asyarikin
Naib Johan :  SMK Bandar Bintulu
Ketiga : SMK Sebauh

Tarian Etnik
Johan : SMK Sebauh
Naib : SMK Baru Bintulu
Ketiga : SMK Bandar Bintulu

Anugerah Lain

Koreografer Terbaik Kreatif : SMK Asyarikin
Koreografer Terbaik Etnik : SMK Sebauh
Penari Lelaki Terbaik : SMK Baru Bintulu
Penari Perempuan Terbaik : SMK Kidurong
Kostum Kreatif Terbaik : SMK Sebauh
Kostum Etnik Terbaik : SMK Bintulu

BAHAGIAN MIRI
(Terima kasih atas maklumat yang disumbangkan oleh Saudara Andres)

Johan : SMK Subis
N.Johan : SMK Riam
Ke-3 : SMK Suai

– Anugerah Tarian Rampaian Melayu Terbaik Keseluruhan : SMK Subis
– Anugerah Kariografi Tarian Rampaian Melayu Terbaik Keseluruhan : SMK Subis
– Anugerah Kariografi Ke 2 Tarian Rampaian Melayu Terbaik : SMK Dato Permaisuri
– Anugerah Tarian Etnik Terbaik Keseluruhan : SMK Subis
– Anugerah kariografi Tarian Etnik Terbaik Keseluruhan : SMK Subis
– Anugerah kariografi Ke 2 Tarian Etnik Terbaik :SMK Riam
– Busana Terbaik Rampai Melayu : SMK Merbau
– Busana Etnik Terbaik : SMK Riam
– Penari Lelaki Terbaik : SMK Subis
– Penari Perempuan Terbaik :SMK Dato Permaisuri

Tahun ini Pertandingan Tarian Bhg Miri diadakan pada 23-24 April 2010 bertempat di SMK Subis. Seramai 12 buah sekolah menyertai dan akan berentap dari pukul 8 pagi sehingga 6 petang.
Giliran ialah seperti :-
1. Kolej Tun Dtk Tuanku Hj Bujang
2. SMK Baru Miri
3. SMK Tem Dtk Lawai Jau
4. SMK Merbau
5. SMK St Columba
6. SMK Suai
7. SM Sains Miri
8. SMK St Joseph
9. SMK Dato Permaisuri
10. SMK Riam
11. SMK Lopeng Tengah
12. SMK Subis

Keputusan Tahun Lepas ialah :-

1. Keseluruhan
Johan : SMK Subis
N.Johan : SMK Bakong
Ke-3 : SMK Lopeng Tengah
2. Terbaik Rampaian Melayu : SMK Subis
3. Terbaik Etnik : SMK Subis
4. Busana Terbaik : SMK Lopeng Tengah
5. Penari Lelaki Terbaik : SMK Subis
6. Penari Perempuan Terbaik : SMK Bakong

BAHAGIAN MUKAH
(Terima kasih atas maklumat yang disumbangkan oleh Cikgu Beatrice)

Keputusan:

Johan: SMK Three Rivers
Kedua : SMK Dalat
Ketiga : SMK Batang Igan

Rampaian Terbaik: SMK Three Rivers
Etnik Terbaik: SMK Three Rivers

Senarai nama sekolah yang menyertai pertandingan tarian di mukah.

1. SMK Three Rivers
2. SMK Dalat
3. SMK Oya
4. SMK Batang Igan